

Benzi adezive
110025 ELLEN-FLEX BANDA ETANSARE K MARO 2X50M
SKU:
8711286351244
8,50 lei| Material | cauciuc EPDM |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
514351 RINO BANDA ALUMINIU CU BITUM 1.1MMX75MMX10M
SKU:
5948941020464
55,00 lei| Material | aluminiu cu bitum |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 leiBanda anti-pasari inox AISI 302 1000mm cu 80 tepi, sistem de protectie pasari
SKU:
4000000562139
27,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU 70MMx200MM 645990
SKU:
5949064124688
45,00 lei| Material | Polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb/rosu |
BANDA DE ETANSARE KNAUF 30M, LATIME 30MM 512418
SKU:
4003982336606
27,00 lei| Tip produs | Garnitura de etansare, Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare, Izolare |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30 m |
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ELECTROIZOLATOARE PVC 20M*19MM ALB 53988-00071-00
SKU:
4042448435248
8,90 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | alb |
| Utilizare | aplicatii electrice, izolarea sau marcarea cablurilor |
Bandă etanșare ELLEN-FLEX K, alb, 2x50m
SKU:
8711286350247
8,50 lei| Brand | ellen |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Material | cauciuc EPDM |
| Culoare | alb |
BANDA FIBRA STICLA 50MM*25M 455680
SKU:
9002588455686
8,40 lei| Material | fibra de sticla |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA KNAUF TIP RETEA AUTOADEZIVA PT ARMARE ROST 90mx50mm 5404
SKU:
4003982041753
33,00 lei| Tip produs | Tesut, Banda pentru rosturi |
|---|---|
| Pentru | Spacluire, Ranforsare, Stabilizare |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
BANDA NUCLEARA 25/50 mm ROSU 04688-00046-00
SKU:
4042448862143
58,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | rosu |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM ALB 4688-00043-00
SKU:
4042448862112
53,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 25 |
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | alb |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru aplicatii multiple |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM VERDE 4688-00048-01
SKU:
4042448862167
54,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | verde |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BANDA REPARATII 3M*25MM NEGRU 4600-00004-00
SKU:
4042448223784
69,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 3 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
CERESIT CL152 BANDA DE ETANSARE 50M 1605255 / pret/ml
SKU:
5900089115228
10,40 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Pentru | Izolare |
| Culoare | Gri |
Dispenser manual tesa 57395 cu bandă ambalare 50m x 48mm pentru utilizare profesională
SKU:
4042448022240
66,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | pentru ambalare |
| Dimensiuni | 240 x 150 |
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |
MOMENT FIX 80kg banda dubluadeziva 1,5 mx19mm 1685014/2849001
SKU:
9000100778916
18,00 lei| Greutate | 0.02 |
|---|---|
| Tip produs | Banda dubla adeziva |
| Brand | Moment |
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 1,9 cm |
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 25M 1675726
SKU:
9000100532020
38,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Utilizare | interior / exterior, pentru reparatii, fixare, etansare, intarire, protejare, lipire, impachetare in casa, in gradina, in masina etc. |
































