Vezi coșul 1 × „Manusa protectie microspuma-nitril, CE, 9 inch LT74059” a fost adăugat în coș.
Profil montan Knauf CW 50 dB 3m, tabla de otel zincat, pentru pereti separatori
31,50 lei
Cod produs: 4029369039397
Categorie: Gips-carton, Materiale de constructii, Profile si accesorii gips carton
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4029369039397
Categorii: Gips-carton, Materiale de constructii, Profile si accesorii gips carton
Descriere
Profilul montan Knauf CW 50 dB, cu o lungime de 3 metri, este soluția ideală pentru realizarea pereților separatori pe montanți metalici, în combinație cu profilul de contur Knauf UW-dB. Acest profil este proiectat să ofere o izolație fonică superioară, sporind protecția împotriva zgomotului cu până la 8 dB față de standardele DIN. Datorită matrițării speciale, profilul garantează o stabilitate ridicată, iar montajul se realizează cu ușurință, facilitând placarea cu plăci de gips uzuale. De asemenea, sunt incluse stantări în formă de H pentru introducerea rapidă și sigură a cablurilor electrice.
**Atribute produs:**
- Tip produs: Profil
- Model: Profil perete
- Lungime: 3 m
- Grosime: 0,6 mm
- Caracteristici: Compatibil cu toate plăcile de gips, ideal pentru construcții interne, nu este destinat utilizării exterioare.
Informații suplimentare
| Tip produs | Profil |
|---|---|
| Model | Profil perete |
| Lungime | 3 m |
| Grosime | 0,6 mm |
| Dimensiuni | 50 mm x 50 mm |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Plasa Sarma Subtire Ochi: 4.2×4.2mm, Lxl: 12x1m, Grosime: 0.6mm
SKU:
5949034912307
22,50 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Grosime(mm) | 1 |
| Lungime(m) | 12 |
| Latime(m) | 1 |
| Dimensiuni ochi (mm) | 4.2X4.2 |
Adeziv pentru gresie si faianta CERESIT CM11 25KG ALB
SKU:
5948598045902
71,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2-4.8 |
| Greutate | 25 |
Costum impermeabil, diverse marimi LT74195, LT74196
SKU:
6421948741963
65,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74195, LT74196 |
Manusa bumbac, piele vaca, manseta elastica LT74020
SKU:
6421948740201
15,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74020 |
Manusa protectie, spuma nitril negru, CE, 9 inch LT74139
SKU:
6421948741390
22,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74139 |
Ochelari de lucru, CE, lentile tratate LT74505
SKU:
6421948745053
25,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74505 |







