Vezi coșul 1 × „Anvelopa pentru roata roaba, diverse dimensiuni, LT35714, LT35715” a fost adăugat în coș.
Placa multicui 102x200mm otel zincat pentru grinzi si structuri din lemn
9,90 lei
Cod produs: 5949004632457
Categorie: Feronerie, Materiale de constructii
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5949004632457
Categorii: Feronerie, Materiale de constructii
Descriere
Placa multicui 102x200mm din oțel zincat este soluția ideală pentru fixarea grinzii, planseelor, mansardelor și halelor din lemn. Cu o grosime de 0.5 mm, acest produs robust asigură o stabilitate excelentă pentru structurile ușoare din lemn. Datorită materialului din oțel zincat, placa este rezistentă la coroziune, ceea ce îi prelungește durata de viață.
**Caracteristici:**
- **Lungime:** 200 mm
- **Lățime:** 102 mm
- **Grosime:** 0.5 mm
- **Material:** oțel zincat
Această placă multifuncțională îmbină calitatea superioară cu versatilitatea, fiind potrivită pentru diverse aplicații în construcții.
Informații suplimentare
| Lungime | 200mm |
|---|---|
| Latime | 102mm |
| Grosime | 0.5mm |
| Material | otel zincat |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Plasa Sarma Subtire Ochi: 4.2×4.2mm, Lxl: 12x1m, Grosime: 0.6mm
SKU:
5949034912307
22,50 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Grosime(mm) | 1 |
| Lungime(m) | 12 |
| Latime(m) | 1 |
| Dimensiuni ochi (mm) | 4.2X4.2 |
Manusa protectie nitril, galbena, LT74155
SKU:
6421948741550
10,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74155 |
Manusa protectie, latex albastru, captusita, 10″ LT74151
SKU:
6421948741512
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74151 |
Manusi protectie, nitril gri, 10 inch LT74090
SKU:
6421948740904
6,30 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74090 |
Ochelari de lucru, CE, lentile tratate LT74505
SKU:
6421948745053
25,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74505 |
Set 10 masti antipraf, uz gospodaresc, LT74300
SKU:
6421948743004
9,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74300 |







