Vezi coșul 1 × „Disc diamantat continuu, 230mm, taiere umeda LT08735” a fost adăugat în coș.
Pistol Electric pentru Vopsit Sg 400 W 673403
239,00 lei
Cod produs: 5949034976194
Categorie: Aer comprimat, Pistoale pentru vopsit, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5949034976194
Categorii: Aer comprimat, Pistoale pentru vopsit, Scule electrice
Descriere
Acest pistol electric pentru vopsit SG 400 este un instrument versatil și eficient pentru o varietate de proiecte de decorare și renovare.
Cu o putere de 400W și un rezervor generos de 800ml, acesta asigură o acoperire uniformă și rapidă, chiar și în zonele greu accesibile.
Sistemul integrat de reglare a debitului de vopsea permite un control precis al aplicării, iar designul ușor de manevrat și de curățat facilitează utilizarea și întreținerea.
Accesoriile incluse, cum ar fi palnia pentru măsurarea vâscozității și acul pentru curățarea duzei, completează funcționalitatea acestui produs.
Fie că vorbim despre vopsire, lacuire sau zugrăvire, acest pistol electric pentru vopsit SG 400 este un instrument de încredere pentru a obține rezultate profesionale cu un efort minim.
Informații suplimentare
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
2.390,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Disc diamantat pentru ceramica 125mm LT08772
SKU:
6421948087726
74,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08771, LT08772 |
Mixer mortar cu prindere SDS, 500×100 mm LT09065
SKU:
6421948090658
28,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09064, LT09065 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 100mm, LT06976
SKU:
6421948069760
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06976 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 65mm, LT06974
SKU:
6421948069746
32,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06974 |
Set 2 discuri cu smirghel, 125mm, diverse granulatii, LT07975, LT07976, LT0797, LT07978
SKU:
6421948079783
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT0797, LT07975, LT07976, LT07978 |
Set 5 perii de sarma pentru bormasina, cupa, 50mm, LT06982
SKU:
6421948069821
31,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06982 |
Tester electrician cu fir, 120-380V LT40130
SKU:
6421948401300
26,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40130 |







