Parchet SPC Wood Cambridge Oak WD-210
99,00 leiMP
Cod produs: 8684209720420
Categorie: Parchet, Parchet laminat
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Descriere
Specificatii
Lungime placa (mm): 1220
Latime placa (mm): 228
Grosime (mm): 5
Instalare: Uniclic
Culoare: Stejar Cambridge
Finisaj: Mat
Aspect: Lemn
Potrivit pentru incalzirea in pardoseala
Rezistent la umiditate si antiderapant
Informații suplimentare
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-210 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
48,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Terraclick KARTEPE 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-642
SKU:
6426947061784
45,50 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-642 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734030188
48,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Terminatie stanga/dreapta 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013762
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Plinta 622 stejar alb Esquero
SKU:
5905952231258
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar alb |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 622 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516552
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
SKU:
5905952180303
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 517 negru Smart flex
SKU:
5905952038352
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Plinta 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952037218
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Element imbinare 533 stejar ars Smart flex
SKU:
5905952042502
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ars |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 533 |
Colt interior 533 stejar ars Smart flex
SKU:
5905952042472
3,70 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ars |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 533 |







