Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EJ-2272-3
80,00 leiMP
Cod produs: 4000000581857
Categorie: Parchet
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Informații suplimentare
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
PARCHET LAMINAT 6MM ASPENDOS AC3 3.2532mp/cut
SKU:
8698555012511
32,50 leiMP
| Brand | Terraclick |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | MDF |
| Grosime | 6 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Atlantic 5542, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456138827
80,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5542 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Mill Oak Atlantic K476, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456139244
80,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K476 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Novella Classic K396, grosime 8 mm
SKU:
8680734031123
51,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
Parchet laminat Novella Flooring 5236, clasa 31, grosime 8 mm, crem
SKU:
8680734031062
43,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5236 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Rustic 8222, clasa 31, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031079
44,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8222 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat stejar Cremona 8mm K031
SKU:
8680734030102
48,50 leiMP
| Brand | vilo |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K031 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Vintage Classic 8156, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 10mm, 1.727mp/cut
SKU:
4042456407060
67,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8156 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
83,50 leiMP
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet Stonex 10mm Jasper 33 AC5 FT006 2.424mp/cut
SKU:
8696681019435
77,00 leiMP
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1206 x 402 mm |
| Cod produs | FT006 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
48,00 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
44,50 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |







