Parchet Classic 8mm Alaska Oak – Mese 32 AC4 FC066 1.899mp/cut
49,00 leiMP
Cod produs: 8696681036135
Categorie: Parchet, Parchet laminat
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Caracteristici
Producator Floorpan
Lungime placa (mm) 1205
Latime placa (mm) 197
Grosime (mm) 8
Clasa de trafic 32 (Mediu)
Clasa rezistenta abraziune AC4
Particularitati
Pretabil pentru incalzirea in pardoseala,
Cu rosturi
Culoare Maro
Finisaj Mat
Aspect Lemn
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 197 mm |
| Cod produs | FC066 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Parchet laminat Atlantic 5542, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5542 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet LVT Progressive House Mario, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Gri
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Mario |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 545 smart flex lemn african 250
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Lemn african |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 545 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Plinta 517 negru Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Element imbinare 533 stejar ars Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ars |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 533 |
Colt interior 533 stejar ars Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ars |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 533 |


