Vezi coșul 1 × „Ghidaj drujba pentru 58G952 Graphite” a fost adăugat în coș.
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
215,50 lei
Cod produs: 6426910040976
Categorie: Drujbe, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6426910040976
Categorii: Drujbe, Scule electrice
Descriere
Mini drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 este soluția ideală pentru cei care doresc să își întrețină grădina cu ușurință și eficiență. Cu un design compact și ergonomic, aceasta poate fi utilizată cu o singură mână, reducând oboseala în timpul utilizării prelungite. Motorul său puternic asigură o tăiere rapidă, iar protecția la suprasarcină garantează siguranța în utilizare. Perfectă pentru tăierea copacilor de diametru mic, a arbustilor și pentru diverse aplicații în construcții din lemn, această mini drujbă este un instrument versatil pentru grădinari și profesioniști.
**Specificații tehnice:**
- Brand: Micul Fermier
- Tip produs: Drujbe Micul Fermier
- Cod produs: MF-DA1001-G01
- Acumulator: 20V, 1.5Ah
- Dimensiuni: 35x10x35 cm
- Lungime sine de ghidaj: 1 buc
- 6"; 1 buc
- 8"
- Material: Cupru, plastic, metal
- Nivel zgomot: ≤97dB
- Număr dinti: 1 buc
- 18; 1 buc
- 23
- Număr pinteni: 1 buc
- 37; 1 buc
- 46
- Pas lanț: 1/4"
- Tip motor: Fără perii
- Turatie relanti: 5000 RPM
- Viteza lanț: 6m/s
- Rezervor ulei ungere: 20 ml
Această mini drujbă este un companion de încredere pentru orice proprietar de grădină sau specialist în amenajări exterioare.
Informații suplimentare
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Tip produs | Drujbe Micul Fermier |
| Cod produs | MF-DA1001-G01 |
| Nivel zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc – 18; 1 buc – 23 |
| Pinteni | 1 buc – 37; 1 buc – 46 |
| Pas | 1/4″ |
| Tip motor | Fara perii |
| Capacitate acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Viteza rotatie in gol | 5000 RPM |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
2.390,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Disc abraziv tip oala, 100mm, diverse granulatii, LT08666, LT08668
SKU:
6421948086682
30,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08666, LT08668 |
Mixer pentru vopsea, diverse dimensiuni, LT09035, LT09037
SKU:
6421948090375
16,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09035, LT09037 |
Perie circulara de sarma, 125mm, LT06978
SKU:
6421948069784
26,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06978 |
Perie cupa din sarma cu tija, 50mm, LT06987
SKU:
6421948069876
9,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06987 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 100mm, LT06976
SKU:
6421948069760
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06976 |
Polizor unghiular 720W, 125mm, 1.8 kg GA5030R
SKU:
088381808552
362,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA5030R |
Set 5 perii de sarma pentru bormasina, cupa, 50mm, LT06982
SKU:
6421948069821
31,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06982 |







