Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
429,50 lei
Cod produs: 6424340602474
Categorie: Gradina, Masini pentru casa si gradina, Masini pentru tuns gazonul
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6424340602474
Categorii: Gradina, Masini pentru casa si gradina, Masini pentru tuns gazonul
Descriere
Întrețineți-vă grădina cu Mașina de tuns gazon electrică Ruris RXE1500, un aparat eficient și ușor de utilizat, ideal pentru suprafețele verzi din jurul casei, parcuri sau terenuri sportive. Cu o putere de 1500 W și o viteză maximă de 3300 RPM, acest dispozitiv asigură o tăiere uniformă și precisă, adaptându-se ușor la diverse condiții de teren. Beneficiați de o lățime de tăiere de 37 cm și o înălțime ajustabilă între 25 și 75 mm, oferind flexibilitate în funcție de nevoile gazonului dumneavoastră. Sacul colector de 35 de litri reduce necesitatea de golire frecventă, iar manerul pliabil facilitează depozitarea și transportul.
**Atributele produsului:**
- Tip produs: Mașină de tuns gazon
- Alimentare: La rețea
- Tip roți: 4 roți
- Înălțime reglabilă: Da
- Maner pliabil: Da
- Greutate: 9.75 Kg
- Trepte de tăiere: 3
- Culoare: Multicolor
- Volum sac colector: 35 l
- Lățime tăiere: 37 cm
- Înălțime minimă tăiere: 25 mm
- Înălțime maximă tăiere: 75 mm
Informații suplimentare
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip roti | 4 roti |
| Alte caracteristici | Inaltime reglabila Maner pliabil |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns gazon/iarba |
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 1500 W |
| Viteză maximă | 3300 RPM |
| Latime taiere | 37 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 75 mm |
| Trepte de taiere | 3 |
| Volum | 35 l |
| Greutate | 9.75 Kg |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Autocut 56-2 Tambur cu fir pentru AX M12x1.5LH FS560 Stihl 40057102107
SKU:
5944571021109
210,50 lei







