Lavoar pentru blat, ceramic Rea Amelia Terazzo, 480 x 345 x 135 mm, REA-U6593
480,00 lei
Cod produs: 5902557365845
Categorie: Lavoare
Stoc epuizat
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Informații suplimentare
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
589,50 lei
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
589,50 lei
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Elma Grey, 450 x 450 x 140 mm, REA-U8495
SKU:
6665055
425,00 lei
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Linda Lava marmorat, 485 x 340 x 145 mm, finisaj mat, REA-U8568
SKU:
6362653
399,00 lei
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
129,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
200,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |







