Vezi coșul 1 × „Buton revenire 10A 1 modul, alb GEWISS GW20510” a fost adăugat în coș.
Lampa de birou LED 6W negru Tyler Avidel, aluminiu, alb reglabil, 250 lumeni
127,50 lei
Cod produs: 5999097930107
Categorie: Corpuri si surse de iluminat, Electrice, Lampi
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097930107
Categorii: Corpuri si surse de iluminat, Electrice, Lampi
Descriere
Transformați-vă spațiul de lucru cu lampa de birou LED Tyler, un model modern și elegant, disponibil în culoarea neagră. Cu o putere de 6W și un flux luminos de 250 lumeni, aceasta oferă o iluminare eficientă și reglabilă, adaptându-se perfect nevoilor dumneavoastră. Fabricată din aluminiu și plastic de calitate, lampa are dimensiuni compactă, cu o lățime de 120 mm și o înălțime de 40 mm, fiind ideală pentru orice birou.
**Caracteristici principale:**
- **Bec inclus**: Da
- **Tipul duliei**: LED integrat
- **Temperatura culorii**: Alb reglabil (5.000 K)
- **Durata de viață**: 30.000 ore
- **Grad de protecție**: IP 20
- **Greutate**: 0,756 kg
Această lampă nu doar că îmbunătățește iluminarea, dar și aspectul estetic al biroului dumneavoastră, fiind ușor de integrat în diverse stiluri de design interior. Ideală pentru utilizare în interior, lampa Tyler este alegerea perfectă pentru un mediu de lucru plăcut și productiv.
Informații suplimentare
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 6 W |
| Temperatura culoare (K) | 5.000 K |
| Tensiune | 220/240 V |
| Durata de viata | 30.000 h |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 40 mm |
| Latime | 120 mm |
| Functii | CCT |
| Gama | |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 0,756 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa de birou |
| Cod produs | ABLDL-6W-TYL-B |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 lei







