Vezi coșul 1 × „Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600” a fost adăugat în coș.
Ghirlanda 200 Microled WW 20m cu strat PVC IP44 ECML-200-WW
73,00 lei
Cod produs: 5999097989600
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Stoc epuizat
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097989600
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Descriere
Specificatii:
-Putere: 3.6W
-Lungime: 20m
-Clasa protectie IP: IP44
-Sursa de alimentare: 220-240V
-Temperatura de culoare: 3000K
-Numarul de LED-uri: 200 buc
-Functii: 8 moduri de iluminare, memorizator
-Dimabil: nu
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
2,60 lei
Bec LED spot 5W R50 E14 6400K NV-2401.02251 NOVELITE EL0034418
SKU:
5949027082062
8,90 lei
Lampa birou clasic rosu 60W 1xE27 ERSTE EL0024870
SKU:
5949027053048
40,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.57 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0024870 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
59,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
9,90 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |







