Vezi coșul 1 × „Disc glazurat P36, diverse dimensiuni, LT08662, LT08664” a fost adăugat în coș.
DRUJBA MP4900 49CC 2.6CP 1L16 1L PR MP-DT1003-G01
263,00 lei
Cod produs: 6426910040914
Categorie: Drujbe, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6426910040914
Categorii: Drujbe, Scule electrice
Descriere
Drujba DRUJBA MP4900 49CC 2.6CP 1L16 1L PR MP-DT1003-G01, o soluție robustă și eficientă pentru lucrări forestiere. Această drujbă de 49cc și 2.6 cai putere este proiectată pentru a oferi o performanță superioară și o utilizare ușoară, chiar și în cele mai dificile condiții. Echipată cu o lamă de 16 inch și un lanț de înaltă calitate, această drujbă este ideală pentru tăierea lemnului, curățarea terenurilor și alte activități de întreținere a zonelor împădurite. Cu un rezervor de combustibil de 550 cm³ și un rezervor de ulei de 260 ml, această drujbă vă permite să lucrați mai mult între realimentări. Greutatea netă de 5,5 kg și design-ul ergonomic asigură o manevrabilitate excelentă, chiar și pe teren accidentat. Drujba DRUJBA MP4900 49CC 2.6CP 1L16 1L PR MP-DT1003-G01 este o alegere solidă pentru profesioniști și proprietari de terenuri care caută o soluție de tăiere a lemnului fiabilă și puternică.
Informații suplimentare
| Brand | Micul Padurar |
|---|---|
| Capacitate rezervor combustibil | 550 cm³ |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate neta | 5.5 kg |
| Greutate bruta | 6 kg |
| Lungime lama | 40 cm |
| Nivel zgomot | 112 dB |
| Numar dinti | 32 |
| Tip motor | 2 timpi, monocilindru, racire cu aer |
| Tip produs | Drujba |
| Viteză maximă | 8500 rpm |
| Pas | 3/8” |
| Pinteni | 64 |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
2.390,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Disc diamantat pentru ceramica 125mm LT08772
SKU:
6421948087726
74,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08771, LT08772 |
Mixer cu filet M14, 120x600x14mm LT09092
SKU:
6421948090924
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09092 |
Mixer mortar cu prindere SDS, 500×100 mm LT09065
SKU:
6421948090658
28,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09064, LT09065 |
Mixer pentru vopsea, diverse dimensiuni, LT09035, LT09037
SKU:
6421948090375
16,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09035, LT09037 |
Perie circulara din sarma cu tija, 75mm, LT06985
SKU:
6421948069852
10,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06985 |
Perie circulara din sarma, 115mm, LT06973
SKU:
6421948069739
22,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06973 |
Polizor unghiular 2200W, 230 mm, 6600 RPM 5.9 kg GA9020
SKU:
088381068130
711,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA9020 |
Polizor unghiular 720W, 125mm, 1.8 kg GA5030R
SKU:
088381808552
362,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA5030R |
Set 10 discuri din panza abraziva, cu gauri, 115mm, diverse granulatii LT08514, LT08516, LT08518, LT08520, LT08522
SKU:
6421948085227
6,80 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08514, LT08516, LT08518, LT08520, LT08522 |
Set 2 discuri cu smirghel, 125mm, diverse granulatii, LT07975, LT07976, LT0797, LT07978
SKU:
6421948079783
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT0797, LT07975, LT07976, LT07978 |
Set 5 perii de sarma pentru bormasina, cupa, 50mm, LT06982
SKU:
6421948069821
31,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06982 |







