Vezi coșul 1 × „Set 10 masti antipraf, uz gospodaresc, LT74300” a fost adăugat în coș.
Capac OZ URBAN Acces patrat 300×300 PL 240X240 Hext 33 pietonal cu maner(5000.4241-30-Z)
245,00 lei
Cod produs: 6427669002062
Categorie: Acoperis, Materiale de constructii, Sistem pluvial
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6427669002062
Categorii: Acoperis, Materiale de constructii, Sistem pluvial
Descriere
Capacul Vodaland din oțel zincat, cu dimensiunile de 300×300 mm, este soluția ideală pentru acoperirea căminelor de canalizare, atât în spații interioare, cât și exterioare. Datorită construcției sale robuste și a materialului de calitate, acest capac oferă o rezistență excelentă în timp, fiind proiectat să reziste la condiții variate de mediu, inclusiv umiditate și intemperii. Cu un aspect estetic plăcut, culoarea argintie și finisajul rezistent la zgârieturi conferă un plus de durabilitate și mențin un aspect curat.
**Atributele produsului:**
- Tip produs: Componentă
- Model: Capac final
- Utilizare: Interior și exterior
- Material: Metal
- Înălțime: 33 mm
- Dimensiuni: 300 mm x 300 mm
- Deschidere utilă: 24×24 cm
- Rezistență: Clasa A 15 (până la 1,5 tone)
- Suprafață antiderapantă pentru siguranță suplimentară
- Ideal pentru construcții, curți, garaje, grădini și spații publice
Acest capac este dotat cu un mâner, facilitând manipularea și instalarea, și este perfect pentru utilizare în zonele cu trafic pietonal, cum ar fi aleile sau curțile.
Informații suplimentare
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Siguranta |
| Material | Metal |
| Inaltime | 33 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Latime | 300 mm |
| Alte caracteristici | Deschidere 24×24 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Plasa Sarma Subtire Ochi: 4.2×4.2mm, Lxl: 12x1m, Grosime: 0.6mm
SKU:
5949034912307
22,50 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Grosime(mm) | 1 |
| Lungime(m) | 12 |
| Latime(m) | 1 |
| Dimensiuni ochi (mm) | 4.2X4.2 |
CERESIT CM11 25KG GRI Adeziv pt gresie si faianta
SKU:
5946043001367
51,80 leiBUC
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2-4.8 |
| Greutate | 25 |
Costum impermeabil, diverse marimi LT74195, LT74196
SKU:
6421948741963
65,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74195, LT74196 |
Genunchiere, burete cauciucat, 2 buc LT74522
SKU:
6421948745220
34,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74522 |
Manusa protectie microspuma-nitril, CE, 9 inch LT74059
SKU:
6421948740591
15,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74059 |
Manusa protectie nitril, galbena, LT74155
SKU:
6421948741550
10,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74155 |
Manusa protectie, latex albastru, captusita, 10″ LT74151
SKU:
6421948741512
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74151 |
Manusa tricotata, puncte PVC albastru LT74120
SKU:
6421948741208
5,20 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74120 |
Ochelari protectie pentru sudura, uz gospodaresc LT74400
SKU:
6421948744001
15,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74400 |







