Vezi coșul 1 × „Burlan din otel FM 120 ? 500” a fost adăugat în coș.
Boiler electric Fornello Aquacalda PRO100-D41W2, 100L, vertical, interior, 2000W, clasa C
695,00 lei
Cod produs: 6427100321387
Categorie: Boilere electrice, Sanitare si termice, Termice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6427100321387
Categorii: Boilere electrice, Sanitare si termice, Termice
Descriere
Boilerul electric Fornello Aquacalda PRO100-D41W2, cu o capacitate de 100 litri, este soluția ideală pentru asigurarea unui flux constant de apă caldă în apartamente, garsoniere sau alte spații interioare. Designul său vertical și dimensiunile compacte (410 x 1030 mm) permit integrarea ușoară în locuri cu spațiu limitat. Cu o putere de 2000W, boilerul asigură o încălzire eficientă a apei, atingând temperatura dorită în aproximativ 165 de minute. Controlul digital modern permite ajustarea temperaturii între 30 și 75°C, adaptându-se astfel nevoilor fiecărei familii. Datorită izolației din poliuretan non-CFC și a rezervorului interior emailat, acest boiler oferă o performanță constantă și o durată de viață extinsă.
**Atribute produs:**
- Tip produs: Boiler electric
- Model: PRO100-D41W2
- Capacitate: 100L
- Utilizare: Interior
- Montaj: Vertical
- Clasa energetică: C
- Tensiune: 220 V
- Grad de protecție: IPX4
- Dimensiuni: 103 cm x 41 cm x 41 cm
- Lungime cablu: 1,5 m
- Inclus: Manual de instrucțiuni, supapă de siguranță și șuruburi de prindere
Fornello Aquacalda PRO100-D41W2 este o alegere practică și eficientă pentru confortul zilnic al oricărei gospodării.
Informații suplimentare
| Tip produs | Boiler |
|---|---|
| Model | PRO100-D41W2 |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Vertical |
| Pentru | Baie |
| Varianta | Suspendat |
| Clasa energetica | C |
| Tensiune | 220 V |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Racord | Gata de conectare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Dimensiuni | 103 cm x 41 cm x 41 cm |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Stabilizator de tensiune cu releu Ferroli STR500, putere 250W / 500VA
SKU:
421850863421
174,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Stabilizator tensiune |
| Tensiune intrare | 140V~260Vac |
| Tensiune iesire | 220V~±8% |
| Protectie | sub tensiune, supratensiune, supratemperatura, scurtcircuit |







