Bec LED Smart Globe A60 9.7W RGBW E27 2700K cu telecomanda Avide
42,00 lei
Cod produs: 5999097933207
Categorie: Becuri, Corpuri si surse de iluminat, Electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097933207
Categorii: Becuri, Corpuri si surse de iluminat, Electrice
Descriere
Îmbunătățește iluminatul din casa ta cu Becul LED Smart Globe A60 de 9,7W, care oferă o gamă variată de culori RGBW, inclusiv o nuanță caldă de alb la 2700K. Acest bec eficient din punct de vedere energetic consumă doar 1 kWh, având o durată de viață impresionantă de până la 30.000 de ore. Cu un diametru de 60 mm și o lungime de 1.200 mm, se integrează perfect în orice suport E27. Telecomanda inclusă îți permite să controlezi ușor lumina din confortul canapelei tale, transformând fiecare moment într-o experiență personalizată.
**Atributele produsului:**
- Putere: 9,7 W
- Temperatură culoare: 2700K (alb cald) și RGBW
- Consum: 1 kWh
- Durata de viață: 30.000 h
- Tensiune: 220 V
- Clasa energetică: G, F
- Cantitate: 1 bucată
- Tip produs: Bec LED
- Model: Bec LED Smart Globe
- Culoare: Alb
Alege Becul LED Smart Globe A60 pentru un iluminat adaptabil și eficient, perfect pentru orice atmosferă dorită!
Informații suplimentare
| Putere | 9,7 W |
|---|---|
| Consum | 1 kWh |
| Temperatura culoare (K) | RGBW |
| Durata de viata | 30.000 h |
| Lungime | 1.200 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | bec + telecomanda |
| Clasa energetica | G, F |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
| Culoare | Alb |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 lei





















