Vezi coșul 1 × „Glaf interior PW 150 alb 300” a fost adăugat în coș.
Banda protectie colțuri Knauf, 30.4m, tabla zincată, lățime 50mm, interior
97,50 lei
Cod produs: 4003982041135
Categorie: Adezivi si etansanti, Benzi adezive, Pentru casa ta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4003982041135
Categorii: Adezivi si etansanti, Benzi adezive, Pentru casa ta
Descriere
Banda de protecție pentru colțuri Knauf, cu o lungime de 30,4 m și o lățime de 50 mm, este soluția ideală pentru protejarea colțurilor interioare și exterioare ale pereților. Fabricată dintr-o combinație de tablă zincată și hârtie armată, această bandă oferă o rezistență mecanică sporită și protejează eficient împotriva loviturilor și deteriorărilor. Montajul este simplu și rapid, permițând utilizatorilor, indiferent de experiență, să obțină un finisaj uniform și estetic. Datorită materialului zincat, banda previne apariția ruginii, asigurând o durabilitate pe termen lung a lucrărilor de finisaj.
**Atribute principale:**
- Brand: KNAUF Gesellschaft m.b.H.
- Lățime: 50 mm
- Tip produs: Banda protecție
- Lungime rola: 30,4 m
- Destinație: colțuri interioare și exterioare
- Beneficii: rezistență crescută, protecție împotriva loviturilor și coroziunii, montaj rapid.
Alege banda Knauf pentru a transforma fiecare colț într-un detaliu solid și bine finisat!
Informații suplimentare
| Brand | KNAUF Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Tip produs | Banda protectie |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
121,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Banda izolatoare PVC 25mm x 20m x 0.19mm Yato YT-8174
SKU:
5906083981746
8,90 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8174 |
Set 10 benzi izolatoare PVC 19mm x 12m Yato YT-8156
SKU:
5906083981562
19,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8156 |







