Vezi coșul 1 × „Doza aparat aparenta 3 module IP55 GEWISS GW27043” a fost adăugat în coș.
Banda LED 12V 16W RGB 5m Tuya IP65 pentru interior și exterior
160,00 lei
Cod produs: 5999097945064
Categorie: Corpuri si surse de iluminat, Electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097945064
Categorii: Corpuri si surse de iluminat, Electrice
Descriere
Transformă-ți spațiul cu Banda LED 12V 16W RGB de 5 metri Tuya, perfectă atât pentru interior, cât și pentru exterior. Această bandă LED oferă iluminare decorativă, având un grad de protecție IP65, ceea ce o face ideală pentru utilizarea în zone umede, precum băile sau terasele. Controlul prin aplicația Tuya Smart îți permite să ajustezi cu ușurință culorile și intensitatea luminii direct de pe smartphone, oferindu-ți flexibilitate și confort. Cu o durată de viață de 25.000 de ore și separare la fiecare 50 cm, această bandă este o soluție practică și adaptabilă pentru orice nevoie de iluminare.
**Caracteristici principale:**
- Lungime: 5 m
- Putere: 16 W
- Tensiune: 12 V
- Grad de protecție: IP65, potrivită pentru medii umede
- Control prin aplicația Tuya Smart și telecomandă
- Durată de viață: 25.000 ore
- Funcționalitate RGB pentru efecte de iluminare variate
Alege Banda LED Avide și transformă-ți ambientul cu stil și ușurință!
Informații suplimentare
| Pentru | Iluminare indirecta |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
| Utilizare | Exterior, Interior, Incapere umeda |
| Numar surse de iluminat | 150 |
| Putere | 16 W |
| Temperatura culoare (K) | RGB |
| Lungime | 5 m |
| Latime | 1 cm |
| Inaltime | 0,3 cm |
| Functii | Variabil prin intermediul telecomenzii, Variabil prin intermediul aplicatiei de smartphone |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Alte caracteristici | muzica, Tuya Smart |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 12 V |
| Durata de viata | 25.000 h |
| Cod produs | ALSB5050RGBTUYA44-5M |
| Gama | Avide |
| Material | Plastic |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică







