Vezi coșul 1 × „Metru tamplar 1m LT15010” a fost adăugat în coș.
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
171,50 lei
Cod produs: 5902062441201
Categorie: Diverse scule de mana, Scule si unelte
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5902062441201
Categorii: Diverse scule de mana, Scule si unelte
Descriere
Arzătorul de gaz 44E120 TOPEX este un instrument versatil și eficient, conceput pentru a satisface o gamă largă de nevoi în aplicații exterioare. Dotat cu o capacitate impresionantă de 28 kW și o temperatură de lucru de până la 1400°C, acest set este ideal pentru o varietate de sarcini, de la arderea controlată până la utilizarea în zone greu accesibile.
Setul include un arzător și un furtun de 1,5 metri, oferind o flexibilitate optimă în utilizare. Lungimea lancei de 25 cm permite accesul ușor în spații restrânse, facilitând operațiunile. Caracteristica unică de control al presiunii vă permite să reglați cu ușurință intensitatea flăcării, asigurând o utilizare precisă și eficientă.
Greutatea redusă de 1,1 kg face ca acest set să fie ușor de manevrat și transportat, fiind ideal pentru o gamă largă de aplicații în exterior, de la lucrări de construcții și reparații până la activități de camping și grătar. Construcția robustă și sistemul de control ergonomic garantează o utilizare sigură și confortabilă.
Caracteristici cheie:
- Capacitate de 28 kW și temperatură de lucru de până la 1400°C
- Arzător și furtun de 1,5 metri pentru flexibilitate maximă
- Lancă de 25 cm pentru acces în spații restrânse
- Sistem de control al presiunii pentru reglarea ușoară a flăcării
- Greutate redusă de 1,1 kg pentru manevrare și transport ușoare
Informații suplimentare
| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 1 arzator, 1 furtun cu lungimea de 1,5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.400 °C |
| Putere | 28.000 W |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Pensula pentru calorifer diverse dimensiuni, fir natural, LT09560, LT09561, LT09562, LT09563
SKU:
6421948095639
8,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09560, LT09561, LT09562, LT09563 |
Ruleta banda fibra de sticla 20m x 13mm LT12522
SKU:
6421948125220
32,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT12522 |
Set 2 fiole pentru furtun nivel LT16005
SKU:
6421948160054
14,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT16005 |
Subler inox, 150mm, precizie 0,02mm LT15110
SKU:
6421948151106
77,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT15110 |
Vas rotund de cauciuc pentru constructii, 65l, LT06896
SKU:
6421948068961
41,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06896 |







