Sante
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477














