oferta semneu
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |














