MAX 13
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 13 1500×1940 mm
SKU:
4000000526827
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma MAX 13 990×1940 mm
SKU:
4000000526810
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 13 3884×1940 mm
SKU:
4000000526803
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 13 3000×1940 mm
SKU:
4000000526797
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 13 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526780
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














