GEOMETRIC
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 1500×1940 mm
SKU:
4000000524984
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 990×1940 mm
SKU:
4000000524977
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000524960
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3000×1940 mm
SKU:
4000000524953
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524946
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














