FLAMES
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma FLAMES 3000×1940 mm
SKU:
4000000531234
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma FLAMES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531173
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma FLAMES 1500×1940 mm
SKU:
4000000531357
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma FLAMES 990×1940 mm
SKU:
4000000531296
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma FLAMES 3884×1940 mm
SKU:
4000000531111
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














