A12
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma A12 1500×1940 mm
SKU:
4000000527770
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma A12 990×1940 mm
SKU:
4000000527763
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma A12 3884×1940 mm
SKU:
4000000527756
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma A12 3000×1940 mm
SKU:
4000000527749
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma A12 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527732
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














