Lacuri
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 0.75L
SKU:
5946062002475
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC PIATRA 2.5L
SKU:
5946062005940
143,50 lei
| Greutate | 2.60 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Incolor |
| Volum | 2,5 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
LAC PT PIATRA IDEAL INCOLOR 0.75L
SKU:
5946046003269
36,00 lei
| Tip produs | Lac |
|---|---|
| Aplicabilitate | Beton, Lemn, Metal, Zidarie, Tencuiala |
| Culoare | Incolor |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Wenge 2.5L
SKU:
5948596014467
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Wenge |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Teak 2.5L
SKU:
5948596014450
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Teak |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Stejar 2.5L
SKU:
5948596014443
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Stejar |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Pin Antic 2.5L
SKU:
5948596014412
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Pin antic |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Mahon 2.5L
SKU:
5948596014436
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Mahon |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Cires 2.5L
SKU:
5948596014429
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Cires |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 2.5L
SKU:
5946062015055
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L
SKU:
5946062015130
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 2.5L
SKU:
5946062009702
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 2.5L
SKU:
5946062002482
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR AQUA LAC PIN 2.5L
SKU:
5946062014270
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC MAHON NOU 0.75L
SKU:
5946062014409
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Mahon |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 0.75L
SKU:
5946062014447
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Stejar |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 2.5L
SKU:
5946062014331
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC TEC NOU 0.75L
SKU:
5946062014362
52,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |














