Vopsele si lavabil
- Nu poți să adaugi „Pachet Vopsea Magic Efect BF Dune Absolut White 3 Cutii + Pensula” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „Pachet Vopsea Magic Efect BF Dune Absolut White 3 Cutii + Pensula” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „Pachet Vopsea Magic Efect BF Dune Absolut White 3 Cutii + Pensula” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Lazură cu silicon Oskar stejar auriu 2.5L pentru lemn și metal
SKU:
5946062019862
126,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
228,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
SADOLIN ACTIVE Lazura Lucioasa Solvent STEJAR DESCHIS 2.5L
SKU:
5948596021793
114,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | stejar deschis |
DANKE 11 EMAIL USCARE RAP ALBASTRU INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001614
87,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Cantitate | 2.5 L |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TRANDAFIR 5L
SKU:
5946062016199
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 5 L |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |















