Sanitare si termice
Ventilator de birou, 30cm, Alb, DA-1203
SKU:
5902628210791
135,50 lei
| Model | DA-1203 |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet Comfort combinat 1/2″-3/8″, 035510699
SKU:
4021163129991
135,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Ventilator tavan/perete/geam Inel + Plasa 22W, MF0008-00150
SKU:
6421806091056
134,00 lei
| Model | MF0008-00150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Tavan, Perete, Geam |
| Material | Plastic |
Robinet Comfort combinat 1/2″-1/2″, 035690699
SKU:
4021163158410
133,50 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Ventilator turn, Negru, HB-5950
SKU:
6423808044252
130,50 lei
| Model | HB-5950NG |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 73.7 cm |
| Material | Plastic |
Filtru cu reductor 25 cm3 + rezervor de ulei 15 cm3 Yato YT-2384
SKU:
5906083923845
130,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2384 |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
126,50 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4 cai – rosu EVP-DB1611/4R
SKU:
6421000014523
122,00 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4R |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4cai-albastru EVP-DB1611/4A
SKU:
6421000014509
122,00 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4A |
| Brand | Everpro |
Robinet trecere coltar 1″, FI-FI, cu olandez, PN30, F-Power KFPS3A
SKU:
5902194993272
121,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Baterie bucatarie Lebada MAX L 7510C-023P-Y36
SKU:
6900007510233
118,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
PORTPROSOP BARA 600MM SMILE CROM ASM09
SKU:
8590309088028
118,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | ASM09 |
| Utilizare | baie |
| Material | inox |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, alb, ZGB30WH
SKU:
5902194958820
116,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Ventilator de masa, 30cm, 35W/40W, Alb, TF311/EPSTF-35W
SKU:
5999084960353
112,00 lei
| Model | TF 311 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 34.5×47 cm |
| Material | Plastic |














