Robineti
Robinet clatire sub presiune pentru pisoar, ATS001
SKU:
8594045931525
192,00 lei
| Brand | POLTERGEIST SRL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet coltar inox 1/2″ argintiu modern IEL-CC12 pentru apa potabila
SKU:
6421000048108
15,50 lei
| Tip produs | Robinet coltar |
|---|---|
| Presiune max. de lucru | 10 bar |
| Utilizare | Apa potabila, Apa menajera |
| Tip maner | Rotita |
| Racord | 1/2″x1.2″ |
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
Robinet coltar radiator tur 1/2″ ZG5YU FERRO
SKU:
5903738242481
31,50 leibuc
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Robinet coltar |
| Diametru | 1/2″ |
Robinet Comfort combinat 1/2″-1/2″, 035690699
SKU:
4021163158410
133,50 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet Comfort combinat 1/2″-3/8″, 035510699
SKU:
4021163129991
135,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 1/2″, CR, SCHELL 48034056 (034050699)
SKU:
4021163102314
59,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 1/2″, cu doua iesiri, RB-RA12D
SKU:
6421000048948
52,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 1/2″x13mm, alama lucioasa, 0710245
SKU:
4019305349871
55,50 lei
| Brand | Hydrosystems |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 3/4″x13mm, alama lucioasa, 0710246
SKU:
4019305349888
96,00 lei
| Brand | Hydrosystems |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet fonta 2″, pentru racordarea furtunului cu cuplaj rapid, VIKING 1297150
SKU:
5902273533047
251,50 lei
| Brand | Melinda Instal |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet fonta dublu serviciu 1/2″, cu doua iesiri, ION-RA12D
SKU:
6421000049723
48,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet fonta dublu serviciu cu doua iesiri 3/4″ ION-RA34D
SKU:
6421000052150
63,00 lei
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Robinet serviciu |
| Cod produs | ION-RA34D |
| Brand | Everpro |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473790
SKU:
5902273556756
93,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473930
SKU:
5902273545613
53,00 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet masina spalat Comfort SCHELL 1/2″x3/4″, 48033000 (033000699)
SKU:
4021163141276
39,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet radiator 1/2″, tur coltar, nichelat, ACTIV 4582250
SKU:
5907451964385
50,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet scurgere 1/2″, din alama, cu 2 iesiri si racord rapid, KCD1
SKU:
5902194988780
57,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet scurgere 3/4″, din alama, cu 2 iesiri si racord rapid, KCD2
SKU:
5902194988803
67,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet semiolandez 1/2″, din alama, cu fluture aluminiu, PN15-PN25, 1472930
SKU:
5902273545606
40,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 1″ FI, tip fluture, RB-DFF11A / ER-DFF11A
SKU:
6421000000687
55,00 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 2-1/2″ FF, cu maner, RB-LDFF212A/ER-LDFF212A
SKU:
6421000000892
348,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 3″ FF, cu maner, RB-LDFF3A/ER-LDFF3A
SKU:
4000000433460
495,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic 3/4″, FI-FE, PN40, pasaj total, cu presetupa si maneta otel, 1453180
SKU:
5907451941959
83,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
126,50 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
90,00 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″FF ER-LDFF11A
SKU:
6421000000854
51,50 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″MF ER-LDMF11A
SKU:
6421000000946
55,00 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
200,00 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402080
SKU:
5902273546719
67,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402100
SKU:
5902273544791
109,00 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403080
SKU:
5902273546726
76,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |














