Radiatoare
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
649,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
433,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
98,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 230 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-202H |
| Latime | 250 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 105 mm |
| Dimensiuni | 230x250x105 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
602,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
381,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
449,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 490 mm |
| Inaltime | 650 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 490x290x650 mm |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1200 mm
SKU:
8028693843805
279,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1000 mm
SKU:
8028693843782
253,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×700 mm
SKU:
8028693843768
200,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Radiator baie Ferroli Talia PP cromat, curbat, 500X1200 mm
SKU:
0047250412009
598,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Radiator baie Ferroli Talia PP cromat, curbat, 500×960 mm
SKU:
047250410002
528,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1400 mm
SKU:
8699284108469
590,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
AEROTERMA ELECTRICA ALBATROS AC22A1 include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6425053004104
108,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Stabilizator de tensiune cu releu Ferroli STR500, putere 250W / 500VA
SKU:
421850863421
174,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Stabilizator tensiune |
| Tensiune intrare | 140V~260Vac |
| Tensiune iesire | 220V~±8% |
| Protectie | sub tensiune, supratensiune, supratemperatura, scurtcircuit |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
89,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 120 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-213V |
| Latime | 227 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 245 mm |
| Dimensiuni | 120x227x245 mm |
| Tip panou | Mecanic |














