
Gresie
Gresie rectificata Horizon Glow White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273403005
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wembley Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845812
| Gama | Wembley |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Opal Bone Nano 60×120 cm model marmura 55012938RN
SKU:
8697819038601
| Gama | Opal |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Marea Dark Gray 60×120 cm model marmura 55015333RN
SKU:
8697819037611
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
Gresie rectificata 3636 Tilia Chevron Beige, model lemn, 60×120 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
3800745363616
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Delmar Rec 60X120 cm model marmura 55016642RN
SKU:
8697819040260
| Gama | Delmar |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Rain Forest 60X120 cm model marmura 55016859RN
SKU:
8697819040253
| Gama | Rain |
|---|---|
| Culoare | Verde-Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Galaxy Turqoise model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare turcoaz
SKU:
8698541047381
| Gama | Galaxy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9441 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745944112
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie District Grey 6167, tip ciment, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745616712

























































