
Gresie
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie rectificata 3623 Riverstone Mix 45×45 cm, model piatra, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745362312
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
Gresie Marmo Mix 61×61 cm model piatra 55011044
SKU:
8697819032395
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
SKU:
8697497161110
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6215 Marquina White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra, finisaj mat
SKU:
3800745621518
Gresie Fusion Light 9509, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745950915
Gresie portelanata bej COUNTRY 9375 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937510
Gresie 6208 Delphi White tip marmura, 45 x 45 cm, culoare alb
SKU:
3800745620818
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
Gresie gri COUNTRY 9376 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937619
Gresie rectificata Cappadocia Sand 60x60x0.7cm, model marmura, bej, finisaj lucios
SKU:
8684430015821
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Gresie rectificata Adonis Matte White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj mat
SKU:
8684930015449
Gresie rectificata Adela White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8684430015722
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
Gresie Firenze Beige 6359, tip marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745635911
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie Mykonos White 9550, tip marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745955019
Gresie Flakes, model piatra, 6046-0439, 45 x 45 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005079406
| Gama | Flakes |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertino Gris Brillo (REC) 60*60 1.09mp/cut
SKU:
8436559872713
Gresie rectificata Statuario Goya Matte 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497118480
Gresie rectificata Concept White 60x120x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497127437
Gresie rectificata Concept Mink 60x120x0.7cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497130604
Gresie rectificata SG Cafe Travertino Lappato 1., model ciment, 60×120 cm, Maro, finisaj lucios
SKU:
8681575065131
Gresie Picasso Blue 1, model lemn, 15×60 cm, albastru
SKU:
8697497098195
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
Gresie portelanata Marvelwood mix Color tip lemn, finisaj mat, 15×60 cm, culoare mix
SKU:
8691273866800
Gresie SG Ark Black 1. 60x60x0.7cm BOSTON BLACK, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
5411382218719
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro 8802 Vulcano, 30×60 cm, 1,44 mp/cutie
SKU:
3800745880212
Gresie portelanata gri KEROS BRONX ACERO model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546401
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
























































