Corpuri si tuburi neon
CORP CIL APARENT EL 2X36W IP65 NV-4201.42236 EL0044310 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108632
CORP CIL APARENT EM 1X36W IP 65 NV-4201.42136 EL0044314 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108663
CORP CIL LED APARENT ,IP65 20W NV-4201.2011 EL0031546 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
5949027074395
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W, 6400K, NV-4101.32101 EL0032649 include taxa verde 3.5 lei fara TVA
SKU:
5949027076191
MF0011-11184 CORP ILUM. IND. IP65 PT. TUB LED T8 1X120CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114977
NV-4201.11801 CORP NEON 1X18 NE EL0025489 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027053109
NV-CORP CIL APARENT EL 4X18W,NV-4101.21418 EL0035676 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083489
NV-CORP CIL INCASTRAT EL 4X18W NV-4101.22418 EL0035679 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083519
Corp de iluminat aparent 2x18W NV-4101.13218 NOVELITE EL0017385
SKU:
5949027031800
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiune | 635x152x48 mm |
| Putere | 2x18W |
| Cod produs | EL0017385 |
| Dulie | G13 |
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |









