Gradina
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
416,50 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3.55 kW |
| Capacitate cilindrica | 52 cm³ |
| Viteză maximă | 9500 RPM |
| Tip pornire | Manuala |
| Latime taiere | 254 mm |
| Capacitate | 1 l |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 8 Kg |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei
| Tip produs | Motocultor |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 0 W |
| Latime de lucru maxima | 100 cm |
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
1.730,00 lei
| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
Motosapatoare Ruris 731K Start + Roti Cauciuc 5.00-8 731KST2022
SKU:
6424340435508
3.120,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Capacitate cilindrica | 208 cm³ |
| Putere | 7.5 cp |
| Capacitate | 3.6 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 3 |
| Greutate | 86 Kg |
| Latime de lucru maxima | 830 mm |
| Latime de lucru minima | 560 mm |
| Adancime de lucru | 340 mm |
Pastile antimolii AROXOL 16 buc, parfumate, protecție 6 luni, eficiență 1,17 m³
SKU:
5946004011411
14,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
PERIE GRATAR LEMN 2IN1 – ED7783
SKU:
8711252347783
29,50 lei
| Brand | BBQ Collection |
|---|---|
| Greutate | 0.12kg |
| Cantitate | 1buc |
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC
| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Pistol de pulverizare apa, 7 functii, VERTO 15G707
SKU:
5902062037794
61,00 lei
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G707 |
| Culoare | Verde |
Pistol pentru stropire, cu reglaj Verto 15G706
SKU:
5902062037787
63,00 lei
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G706 |
Plasa alba impotriva insectelor 130x150cm, pentru usi si ferestre 0395-121315
SKU:
5905061054021
22,00 lei
| Brand | Hardex |
|---|
Plasa alba impotriva insectelor 170x180cm,pentru usi si ferestre 0395-121718
SKU:
5905061054069
26,50 lei
| Brand | Hardex |
|---|














