Gradina
Europubela, 120 litri, verde
SKU:
6423997383033
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
Europubela, 120 litri, galben
SKU:
6423997383071
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, albastra
SKU:
6423997383088
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Topor 1800 g Juco LUMYTOOLS LT33038
SKU:
6421948330389














