Diverse gradina
Suport sustinere plante pvc verde trelliflex 1x2m grx10 Nortene 170206
SKU:
3260821702065
69,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Suport flori classic metal trellis 1.2×0.3 ox x5 Nortene 170288
SKU:
3260821702881
76,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC
| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Capcana electrica insecte pentru interior, 6w IK240
SKU:
5999084924669
81,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Podele terasa wpc terra gri riflat 55715/1131
SKU:
6438214005223
86,00 lei
| Brand | Holver |
|---|---|
| Latime | 127.5 mm |
| Lungime | 3150 mm |
| Grosime | 28 mm |
| Greutate | 7.943 kg |
| Material | WPC |
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cellfast, 3.6 m latime lucru, 3 l capacitate 42-204
SKU:
5907512603079
93,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Elastic cu bila prindere folie cort, prelate, plase umbrire, paravane, Nortene, set 20 buc 147143
SKU:
3260821471435
101,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Suport flori rulant flora roll 40cm NA FSC FRX8 Nortene 190077
SKU:
3260821900775
109,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Aparat antirozatoare cu ultrasunete, 220v EL0030106 TG-1102.082
SKU:
5949027067656
116,00 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Dala pavaj grila din plastic EASY SQUARE-BLACK IES40-S411
SKU:
5905197995311
123,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei
| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM50
SKU:
5999084938697
172,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM150
SKU:
5999084943127
202,00 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei
| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cu roti cellfast, 12 l capacitate 42-205
SKU:
5907512603086
258,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Sezlong de gradina Mirpol Lord negru MIR-210589C
SKU:
5902659147110
727,00 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Sezlong |
| U.M. | BUC |
| Material | Textilen |
Leagan Fotoliu suspendat Larisa tip Cocon, pentru Gradina, cu Perne si Suport Metalic MIR-B3314SBK
SKU:
5902659143952
1.003,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 35 kg |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei
| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
Dispozitiv cu incarcare solara de exterior pentru combaterea animalelor salbatice/rozatoarelor/pasarilor – 678841
SKU:
5949094026594
137,50 lei
| Brand | Evotools |
|---|














