Diverse gradina
Saculeti Aroxol antimolii cu lavanda 4 buc/pachet
SKU:
5201137064094
19,50 lei
| Brand | Aroxol |
|---|---|
| Greutate | 0.100000 |
Banda fixare plante nort biflex 6.5mm-5m GRx10 Nortene 147030
SKU:
3260821470308
20,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Clipsuri pentru prinderea plasei de umbrire, 20 buc LT37100
SKU:
6421948371009
21,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Sarma galvanizata, 1.3mmx50m, fier si zinc, Nortene, 172576
SKU:
8413246012027
24,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aroxol insecticid lichid 300ml pentru plosnite si acarieni
SKU:
5946004016775
29,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Universal |
| Capacitate | 300 ml |
PERIE GRATAR LEMN 2IN1 – ED7783
SKU:
8711252347783
29,50 lei
| Brand | BBQ Collection |
|---|---|
| Greutate | 0.12kg |
| Cantitate | 1buc |
Insecticid gel Aroxol pentru gandaci, seringa 5g, eficient si discret
SKU:
5946004016317
30,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Pentru | Gandaci |
| Greutate | 5 g |
| Forma | Gel |
Ghiveci Splofy bowl DKSP240-5245U 239x161mm Prosperplast
SKU:
5905197268330
35,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl -salvie DKSP240-623U 239x161mmProsperplast
SKU:
5905197268347
35,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl Sandy- mocca DKS240-7529U 238x161mm Prosperplast
SKU:
5905197268675
35,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl Sandy- stone gray DSK240-405U 238x161mm Prosperplast
SKU:
5905197268668
35,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ingrasamant organic mineral pentru lemnoase decorative AGRO 3kg
SKU:
8594005006492
37,00 lei
| Brand | Agro CS |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 4w IK230
SKU:
5999084924652
48,00 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Ghiveci Splofy bowl DKSP290-5245U 290x195mm Prosperplast
SKU:
5905197976792
48,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl -salvie DKSP290-623U 290x195mmProsperplast
SKU:
5905197976808
48,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|














