Gradina
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Capacitate cilindrica | 208 cm³ |
| Putere | 7.5 cp |
| Capacitate | 3.6 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 3 |
| Greutate | 86 Kg |
| Latime de lucru maxima | 830 mm |
| Latime de lucru minima | 560 mm |
| Adancime de lucru | 340 mm |
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
3.321,00 lei
| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
|---|---|
| Putere | 13 CP |
| Cod produs | 55000GRC25A |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 25 L |
| Alimentare | Benzină fără plumb |
| Numar prize | 2 |
| Tensiune | 2 faze, 230V |
| Greutate neta | 73.1 kg |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Putere nominală | 5000 W |
| Curent nominal (A) | 7.3A |
| Consum | < 370 g/kW/h |
Motosapatoare Ruris 731K Start + Roti Cauciuc 5.00-8 731KST2022
SKU:
6424340435508
3.120,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei
| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
1.730,00 lei
| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei
| Tip produs | Motocultor |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 0 W |
| Latime de lucru maxima | 100 cm |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei
| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
1.220,00 lei
| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Emondor Ruris R10 – Drujba de taiat la inaltime 10201710
SKU:
6424340277207
1.183,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Leagan Fotoliu suspendat Larisa tip Cocon, pentru Gradina, cu Perne si Suport Metalic MIR-B3314SBK
SKU:
5902659143952
1.003,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 35 kg |
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns iarba cu motor electric 1200 W, 33cm ELM3320
SKU:
088381859103
855,00 lei
| Brand | Makita |
|---|
Sera polietilena Micul Fermier GF-2044 4x2x2m verde cu fereastra si plasa insecte
SKU:
6426910021869
807,00 lei
| Tip produs | Sera |
|---|---|
| Utilizare | Hobby |
| Alte caracteristici | Fereastra cu plasa |
| Culoare | Verde |
| Material | Polietilena |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 2 m |
| Inaltime | 2 m |
Hidrofor Wasserkonig FS536625, 1100W, fonta, 24L, 66L/min, 53m inaltime refulare
SKU:
6425266615432
773,00 lei
| Tip produs | Hidrofoare de mica adancime |
|---|---|
| Tensiune | 230/50/1 |
| Putere | 1100 |
| Lungime cablu | 1.5 |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Greutate neta | 17.7 |
| Greutate bruta | 19.3 |
| Debit maxim refulat (l/min) | 66 |
| Adancime de aspiratie (m) | 9 |
| Inaltime de refulare (m) | 53 |
| Capacitate butelie (l) | 24 |
| Tipul de apa vehiculata | ape curate |
| Material corp pompa | fonta |
| Infasurare stator | aluminiu |
| Garnitura mecanica | Ceramica/Grafit/NBR |
| Clasa de izolatie | F |
POMPA SUBMERSIBILA RURIS AQUA 35 WQ1300D-1 include taxa verde 4.50 lei fara TVA
SKU:
6424340277160
752,50 lei
| Greutate | 25.83 |
|---|---|
| Brand | Ruris |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Galben
SKU:
8680171719936
738,00 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Rosu
SKU:
8680171982033
738,00 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |















