Interior
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
68,50 leiMP
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
55,00 leiMP
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
86,50 leiMP
| Gama | SG Lagom Gra |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
86,50 leiMP
| Gama | SG Arme |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
96,00 leiMP
| Gama | SG Venecia |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
86,50 leiMP
| Gama | SG Gaios |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
86,50 leiMP
| Gama | SG Ark Silver |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
86,50 leiMP
| Gama | SG Fluxo |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
96,00 leiMP
| Gama | SG Bioanco Dolomiti |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta tip marmura cu aspect 3D 4732 Silver Onda Grey 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473216
72,00 leiMP
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0208, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083038
63,00 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0207, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083014
62,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.39 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej Aquarelle Light Beige, 5965, 25×50 cm
SKU:
3800745596519
56,00 leiMP
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Willow Beige 6206, tip lemn, 20×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745620610
87,50 leiMP
| Gama | Willow |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
100,00 leiMP
| Gama | Willow |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
91,00 leiMP
| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura Venato floor, 45×45 cm, 9891, Alb
SKU:
3800745989113
57,00 leiMP
| Gama | Venato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0352, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083175
75,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0351, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083151
73,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granito, model piatra, 6060-0282, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005081362
69,00 leiMP
| Gama | GRANITO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertine, model piatra, 6046-0131, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005070229
66,50 leiMP
| Gama | Travertine |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ceppo, model piatra, 4046-0126, 45 x 45 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085650
66,50 leiMP
| Gama | CEPPO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Hol, Dinning |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ethernity Satin Matt Cream 6394, tip marmura, 60×120 cm, culoare crem
SKU:
3800745639414
123,00 leiMP
| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Grey 6151, tip ciment, 60×120 cm, culoare gri
SKU:
3800745615111
111,99 leiMP
| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
96,49 leiMP
| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Decor Brown 6133, tip lemn, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745613315
102,50 leiMP
| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














