Interior
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sintra Beige 9290, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745929010
Gresie portelanata decor, Canada, 6064-0106-4211, 60×20 cm, Multicolor
SKU:
5945005079079
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata moderna Celine Blue 33,3×33,3 cm, 9893, Albastru
SKU:
3800745989311
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
Gresie Cream, model piatra, 6060-0195, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080785
Gresie Canada, model lemn, 6060-0098, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005080570
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Gresie portelanata bej NAVONA 9340 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745934014
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
Gresie tip lemn Matera Beige 9795, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979510
Gresie tip lemn Matera Taupe 9798, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979817
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
Gresie portelanata gri KEROS BRONX ACERO model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546401
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzo tip mozaic, 6060-0210 60×30 cm, finisaj mat, culoare mix
SKU:
5945005075040
Gresie Tanum tip ciment, 6060-0124 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
5945005072612
Gresie Tanum Anthracit tip ciment, 6060-0125 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri inchis
SKU:
5945005080174
| Gama | Tanum Anthracit |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Jatoba tip lemn, 8987 15,5×60,5 cm, culoare crem
SKU:
3800745898712
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Jatoba tip lemn, 8984 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745898415
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














