Interior
Gresie Classic Carrara Gold CLA4 model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698853149810
88,00 leiMP
| Gama | Carrara Gold |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Grooms Gold 60×120 cm, model marmura, Alb
SKU:
4000000571841
77,00 leiMP
| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Pentru | Interior |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
167,49 leiMP
| Gama | Carmen |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
122,00 leiMP
| Gama | AZUL |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
88,00 leiMP
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Matt CLA5, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853146215
88,00 leiMP
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
121,50 leiMP
| Gama | Mellow |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
121,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
98,00 leiMP
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
83,00 leiMP
| Gama | Calacatta |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
96,00 leiMP
| Gama | SG Bioanco Dolomiti |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
86,50 leiMP
| Gama | SG Gaios |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
96,00 leiMP
| Gama | SG Venecia |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
181,50 leiMP
| Gama | Quarry |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
181,50 leiMP
| Gama | Supreme White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














