Exterior
Gresie Supreme Decor Reflection 6420, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745642056
181,50 leiMP
| Gama | Supreme Decor Reflection |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
181,50 leiMP
| Gama | Quarry |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
56,00 leiMP
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
110,49 leiMP
| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Binissalem Abu Crema Int&Out (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559889121
79,50 leiMP
| Gama | Binissalem Avu |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Coridor, Dormitor, Hol, Living, Sufragerie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
91,00 leiMP
| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.08 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
80,00 leiMP
| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Grey 9595, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745959512
74,99 leiMP
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Beige 9594, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745959413
74,99 leiMP
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
71,99 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
61,99 leiMP
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7 Mm Ohra Light 7700, tip piatra, 33.3×33.3 cm, ocru deschis
SKU:
3800745770018
61,99 leiMP
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Light Grey 9390, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri deschis
SKU:
3800745939019
103,99 leiMP
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Dark Grey 9570, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745957013
103,99 leiMP
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
57,99 leiMP
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
61,99 leiMP
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Himalaya Marron (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259938453
54,50 leiMP
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
96,49 leiMP
| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
60,99 lei
| Gama | QUARTZ |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Treapta |
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
60,99 lei
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Treapta |
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
108,99 lei
| Gama | QUARTZ |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip marmura, Jamaica Night, 58×118 cm, rectificata, culoare gri/maro
SKU:
8691273013013
101,99 leiMP
| Gama | Jamaica |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60×120 cm
SKU:
3800745612615
105,99 leiMP
| Gama | Evoque |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
98,99 leiMP
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Rock Beige, 15×60 cm, RCK02, bej
SKU:
8691273451006
67,49 leiMP
| Gama | Rock |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














