Exterior
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Matt CLA5, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853146215
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA CLASSIC CLA3 model marmura 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853142217
| Gama | CLASSIC |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Light Grey 9917, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991710
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Grey 9918, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991819
Gresie rectificata Stoneline Brown 9922, tip piatra, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745992212
Gresie Stoneline Beige 9921, tip piatra, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745992113
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
Gresie Nordic model piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972313
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745972115
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzo tip mozaic, 6060-0210 60×30 cm, finisaj mat, culoare mix
SKU:
5945005075040
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
Piesa decorativa Norfolk Beige 6061, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606119
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Brown 6062, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606218
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Light Beige 6060, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej deschis
SKU:
3800745606010
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Beige 6064, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606416
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Brown 6065, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606515
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Grey 6063, tip lemn, 20.4×120.4 cm, gri
SKU:
3800745606317
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta portelanata rectificata Brickstone tip piatra, 16,3×51,7 cm, culoare bej
SKU:
8435259943785
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |































































