Exterior
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972412
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
Gresie Granito Port tip piatra, 6060-0271-4011 60×30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080877
Gresie Tanum Anthracit tip ciment, 6060-0125 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri inchis
SKU:
5945005080174
| Gama | Tanum Anthracit |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0297, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081287
Faianta bej inchis interior / exterior PIEDRA Cuero model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557797
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej interior / exterior Piedra Beige model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557728
Faianta gri interior / exterior Piedra Gris model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557766
Faianta bej interior / exterior PIEDRA MIX model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597559234
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie portelanata Nordic Outdoor Light Grey 9791 tip piatra, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745979114
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey 9792, tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745979213
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Beige Matt 20×23 cm, Crem
SKU:
8698855853975
Gresie portelanata gri RAPOLANO 9100 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910018
Gresie portelanata bej RAPOLANO 9101 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910117
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Gris 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679743
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Lydie Ceniza 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679774
| Gama | Lydie |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tanum tip ciment, 6060-0124 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
5945005072612
Gresie Canada, model lemn, 6060-0098, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005080570
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
Gresie bej BOTTEGA 9244 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924411
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie colectia Tessile Acero, cod A004, 33,3×33,3 cm, culoare Gri Inchis
SKU:
8432597550125
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














