Exterior
Gresie portelanata Grecia Port, tip piatra, 6035-0241-4001, 33×33 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
5945005071271
| Gama | Grecia |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |














