Exterior
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Roca Grey, 30×60 cm, 9728, Gri
SKU:
3800745972818
Gresie portelanata 8431 Granit Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745843118
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Gresie Mineral Grey, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698541058004
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granito Port tip piatra, 6060-0271-4011 60×30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080877
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502
Gresie Gres SP Mid Grey 6423, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri
SKU:
3800745642315
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
Gresie Santana tip piatra, 9322 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745932218
Contratreapta pentru scari Istanbul Grey, 17.5×120 cm, Gri
SKU:
4000000537359
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Gresie portelanata gri RAPOLANO 9100 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910018
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Piesa decorativa Pine Grey 6063, tip lemn, 20.4×120.4 cm, gri
SKU:
3800745606317
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pym Rimini Gris 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679743
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Lydie Ceniza 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679774
| Gama | Lydie |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Beton Grey model ciment, 60x120cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8698855955682
Gresie rectificata Stoneline Grey 9822, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745982213
Gresie rectificata District Grey 6151, tip ciment, 60×120 cm, culoare gri
SKU:
3800745615111
Gresie Gres SP Anthracite 6421, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745642117
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0038, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084356
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Gresie portelanata Vulcano tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745880014
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














