Exterior
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
70,00 leiMP
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
117,50 leiMP
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Binissalem Abu Crema Int&Out (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559889121
79,50 leiMP
| Gama | Binissalem Avu |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Coridor, Dormitor, Hol, Living, Sufragerie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
74,50 leiMP
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ethernity Satin Matt Cream 6394, tip marmura, 60×120 cm, culoare crem
SKU:
3800745639414
123,00 leiMP
| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
88,50 leiMP
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Creativo, model piatra, 6046-0452, 45 x 45 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005080006
66,50 leiMP
| Gama | Creativo |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme Decor Reflection 6420, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745642056
181,50 leiMP
| Gama | Supreme Decor Reflection |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














