Exterior
Gresie portelananta Magma maro 6046-0534-4001, 45×45 cm, finisaj structurat mat
SKU:
5945005087289
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Firenze Beige 6359, tip marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745635911
Gresie Flakes, model piatra, 6046-0439, 45 x 45 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005079406
| Gama | Flakes |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Fusion Light 9509, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745950915
Gresie gri COUNTRY 9376 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937619
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
Gresie Ocean tip marmura, 9511 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745951110
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502
Gresie portelanata bej COUNTRY 9375 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937510
Gresie Atelier Brown 9465, tip lemn, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745946512
Gresie Dolomiti Grey 9377, tip piatra, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745937718
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007











































