Catalog online
56H813 Invertor sudura 230V 200A
SKU:
5902062046222
Lama circulara fierastrau 250×30 mm, 40 dinti VERTO 61H134
SKU:
5902062632548
Lambriu profil 011 universal colt mahon 300
SKU:
4000000039440
Lambriu profil 011 universal colt stejar 300
SKU:
4000000010791
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Mandrina 1/2″x20 mm 13 mm VERTO 66H212
SKU:
5902062173126
Maner sertar 160 mm HILL EVERPRO EC-Z160Q
SKU:
6421000039601
Manometru 63 mm D1/4 0-10 bar montaj axial Ferro M6310A
SKU:
5901095655104
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | M6310A |
Masina de gaurit cu percutie 430W 13mm, mandrina rapida M8104KSP
SKU:
088381816120
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8104KSP |
Masina pentru slefuit si polizat 120W, 2400mm, 3200 rpm + accesorii Verto 51G726
SKU:
5902062517265
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 51G726 |
Mixer vopsea turbo 80×400 mm LUMYTOOLS LT09053
SKU:
6421948090535














