Catalog online
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste masa pentru sudura, diverse amperaje, LT72463, LT72465
SKU:
6421948724652
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT72463, LT72465 |
Gresie Terrazzo tip mozaic, 6060-0210 60×30 cm, finisaj mat, culoare mix
SKU:
5945005075040
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Cleste taietor electrician, 160mm, 1000V, JUCO LT40700
SKU:
6421948407005
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40700 |
Coli abrazive PS11A, P320, KLINGSPOR
SKU:
4014855018925
Compresor cu manometru 12V cu accesorii TOPEX 97X501
SKU:
5902062975010
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |
Cupla 2P+T 16A IP44 250V MASTER EL0016623
SKU:
8015919248438














